SSS

1) Web Siteniz Nasıl Çalışıyor?
Hitsitesi.Org temelde imece usulu ile çalışan bir sistemdir.Bu ne anlama gelmektedir? Şöyle ki: Sitemize üye olan ziyaretçilerin, eklemiş oldukları sitelerini yada sosyal paylaşım sayfalarını, karşılıklı olarak izlemek,beğenmek,abone olmak,takip etmek ve görüntülemek suretiyle gerçekleştirmiş oldukları organik bir işlemdir.
2) Nasıl Kayıt Olabilirim?
Sitemize kayıt olması çok kolaydır.Öncelikle sağ üst köşede bulunan Yeni Kayıt linkine tıklayarak kayıt sayfasını açın.Açılan kayıt sayfasında sizi en iyi şekilde temsil etmesi için kendinize güzel bir kullanıcı adı belirleyin.Gerçek e-posta adresinizi yazarak kimselerin çözemeyeceği zor bir şifre seçimi yapın.Cinsiyet seçiminizi yaparak güvenlik kodu işlemini gerekli alana girin.Sitemizden en yeni haberler ve kampanya bilgilerini alabilmek için, bildirimleri evet yapın ve gönder butonuna tıklayın. E-posta onayı istenmiş ise posta hesabınıza giriş yapın ve aktivasyon linkine tıklayarak hesabınızı aktif hale getirin. İstenmemiş ise hepsi bu kadar, sitemize giriş yapabilirsiniz.
3) Aktivasyon E-postası Gelmedi. Ne Yapmam Gerekiyor?
Sitemize kayıt olurken e-posta onayı istenmiş ve posta hesabınıza aktivasyon kodları ulaşmamış ise üzülmeyin. Üyelik formunda gerçek e-posta adresiniz ile kayıt olmuşsanız e-posta mutlaka gelecektir. Posta hesabınızın gelen bölümünü kontrol edin.Orada yoksa gereksiz bölümünü kontrol edin. Buna rağmen hala gelmemiş ise Yeni Kayıt linkine tıklayarak kayıt işlemlerini gerçekleştirmiş olduğunuz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan " Yeniden aktivasyon e-postası gönder? " linkine tıklayın.Açılan sayfada kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresini ve güvenlik kodunu girerek gönder butonuna tıklayın.
4) Sitelerimi Ve Sayfalarımı Nasıl Eklerim?
Web sitelerinizi ve sosyal medya sayfalarınızı ekleyebilmek için hesabınıza giriş yaptıktan sonra gerekli yönlendirmeler ile kolayca sitelerinizi ve sayfalarınızı ekleyebilirsiniz.
5) Kaç Adet Site Ekleyebilirim?
Site ve sayfa ekleme konusunda sınır yoktur.Tüm web sitelerinizi ve sosyal medya sayfalarınızı ekleyebilirsiniz.
6) Nasıl Kredi Kazanabilirim?
Kredi kazanabilmek için üyelerimizin eklemiş oldukları sitelerini ve sayfalarını izleyeren,beğenerek, abone olarak,takip ederek ve görüntüleri izleyerek kredi kazanabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza her gün düzenli olarak giriş yaparak Günlük Bonus kazanabilir, kampanyaları takip ederek size gönderilen kupon kodu ile kredi ve vip üyelik kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
7) Organik Hit Ve Sosyal Hit Nasıl Gerçekleşiyor?
Arama motorlarında yükselebilmek ve ilk sıralara çıkabilmek için organik hit olayı çok önemlidir. Sitemizde son sistem script ve kodlama sistemi kullanılmış olması nedeni ile trafik olayı organik hit olarak direkt sitenize ulaşmaktadır.Gerçek kişiler tarafından siteleriniz izlenmekte olup sosyal medya sayfalarınız ise gerçek kişiler tarafından izlenmekte,beğenilmekte,abone olunmakta,takip edilmekte ve görüntülenmektedir.
8) Sitenizde Bot Sistemi Var mıdır?
Hayır. Sitemizde kesinlikle bot sistemi yoktur ve asla kullanılmamaktadır. Sistemin çalışması tamamen gerçek kişiler tarafından sağlanmaktadır.
9) Hitsitesi.Org'da Para Kazanabilirmiyim? Nasıl Para Kazanabilirim?
Evet.Sitemizde para kazanmanız mümkündür. Para kazanabilmek için öncelikli olarak kredi kazanmış olmanız ve gerekli limite ulaşmış olmanız gerekmektedir. Gerekli limite ulaştığınız taktirde kredileri nakite çevirerek hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz.
10) Kayıt Olmak İçin Web Sitemin Olması Gerekiyor mu?
Hayır. Web sitemize kayıt olmak için böyle bir şart aranmamaktadır. Hitsitesi.Org'a isteyen herkes, sitesi olsun yada olmasın kayıt olabilir. Sitesi olanlar, isterse hit kazanmayı isterse para kazanmayı, sitesi olmayanlar ise sadece para kazanmayı tercih edebilirler.